KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956421
nr 1395 6421
Hans Johnfors
(f. 1941), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1981. Olja på duk, 81x64cm, yttermått inklusive ram: 84x67cm
Hans Johnfors, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:17:16
2.000 kr
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)