KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956421

nr 1395 6421

Hans Johnfors

(f. 1941), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1981. Olja på duk, 81x64cm, yttermått inklusive ram: 84x67cm

Hans Johnfors, svensk bildkonstnär född 1941.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 3 maj 2021
kl 19:17:16

Hans Johnfors

Läs mer om Hans Johnfors